Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z łazienkami (niektóre z widokiem na jezioro), kuchnię, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, talerze, szklanki, sztućce również na wyposażeniu każdego pokoju miejsce na grill i ognisko dla zmotoryzowanych bezpłatny, ogrodzony parking plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawki).
Szanowni Państwo !
Zapewne nie raz zastanawialiście się gdzie spędzić wakacje ? Wydaje nam się, że mamy propozycję w sam raz dla Państwa. Serdecznie zapraszamy do nowo wybudowanego i nowo otwartego domu położonego w Wiciu malowniczej miejscowości pomiędzy Darłowem, a Jarosławcem, z dala od zgiełku i gwaru na jaki narażeni jesteśmy mieszkając w dużych i zatłoczonych miastach.
Wicie to przede wszystkim oaza ciszy i spokoju a jej położenie pomiędzy morzem, a jeziorem Kopań w okolicy lasów to dodatkowy atrybut szczególnie dla tych, którzy lubią piękne krajobrazy, a także dla amatorów pieszych i rowerowych wycieczek. Dodatkową atrakcją jest możliwość wędkowania (pobliskie jezioro) i grzybobrania.
|